×
 • Vip
 • Vip

  Vjen reagimi nga ish-fituesi i “Big Brother”, tregon se a do të bëhet sonte pjesë e shtëpisë

  FrontOnline
  23 Nëntor 2021

  Është përfolur që sonte do të ketë disa hyrje të reja brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

  Në mesin e tyre është edhe ish-fituesi i Big Brother, Vesel Kurtishaj i cili mohoi zërat që një gjë e tillë do të ndodh.

  Këtë e bëri të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

  POSTIMI I PLOTË:
  Une mendoj qe gjithcka qe kam pas me dhane ne Big Brother e kam dhane njeher. Njekohesisht gjithcka qe ka pas me u marr prej aty (fitoren) po ashtu e kam marr.
  Ata qe nuk kan fitu nder vite, meritojne te ken edhe nje shans, me hy me provu edhe njeher, por une jo.
  Une po kam qef me ju nguc najher me do foto por une nuk jam banor i ri i BBvip e as nuk do t’jem. Dmth nese najkush m’ka bo folloë se ka mendu qe jam banor i ri, lirisht m’beni unfolloë. 😜
  Hajde kalofsha mire!

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për ndërprerjen e energjisë-elektrike
  Nga Rubrika
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Vip18 Korrik 2024
  Në prill të vitit të kaluar, thashethemet për një romancë mes yllit televiziv, Kylie Jenner dhe aktorit, Timothee Chalamet filluan të forcohen....
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka ndezur thashethemet se është në një lidhje dashurie. Kjo për faktin, se në InstaStoryt e...
  Të tjera
  Lajme18 Korrik 2024
  Aviacioni i SHBA-së nga Komanda Rajonale në Lindje e Forcave Kosovare të udhëhequr nga NATO ka ndihmuar sot Departamentin e Zjarrfikësve të...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Ish-presidenti amerikan, Barack Obama, privatisht ka shprehur shqetësime te demokratët lidhur me kandidaturën e presidentit Joe Biden, dhe Nancy Pelosi privatisht e...
  Lajme18 Korrik 2024
  Kryeministri Albin Kurti u ka bërë thirrje qytetarëve që t’i ndjekin udhëzimet zyrtare nga autoritetet e Kosovës pas ngjarjes së fundit në...
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Lajme18 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, është takuar me ambasadorin e ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier. Gërvalla tha se me Hovenierin...
  Lajme18 Korrik 2024
  Ardita Sinani do të votohet së shpejti për kryetare të Preshevës pas koalicionit me Partinë Demokratike Shqiptare (PDSH), raporton Front Online. Sipas...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.