Kronika

Vjehrri rrah renë në Prishtinë

Vjehrri rrah renë në Prishtinë
09:22 | 25 Nëntor 2021

Dje në Prishtinë, vjehrri ka sulmuar fizikisht renë.

Rasti ka ndodhur rreth orës 19:00, kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

“Prishtinë, 24.11.2021 – 19:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se, pas një mosmarrëveshje verbale që kishte pasur me të dyshuarin mashkull kosovar (vjehrrin e saj) është sulmuar fizikisht nga ai. Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Palët janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera