[wp-story]

Vip/Kultura

Vjehrra e Elitës pranoi një dhuratë shumë interesante, shikoni reagimin e saj

Vjehrra e Elitës pranoi një dhuratë shumë interesante, shikoni reagimin e saj
20:21 | 13 Janar 2021

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar dhuratën e bukur që ka pranuar./ORAinfo/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera