[wp-story]

Kronika

Vjedhje në një pompë të derivateve në Prishtinë

Vjedhje në një pompë të derivateve në Prishtinë
17:50 | 31 Korrik 2020

Në një pompë të derivateve në rrugën Xheladin Hana në Prishtinë dje janë vjedhur 600 deri në 700 euro nga persona ende të panjohur.

Në raportin e Policisë thuhet se viktima ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar një person i panjohur e ka kërcenuar me armë dhe ka grabitur një shumë parash.

I dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes në një drejtim të panjohur dhe nuk kishte të lënduar.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera