×
 • Vip
 • Vip

  Vivi i përgjigjët thashethemeve për shtatzëninë

  FrontOnline
  31 Maj 2023

  Tashmë nuk është një sekret!

  Vivi dhe Geti pas disa javësh larg njëri-tjetrit e kanë gjetur gjuhën e përbashkët.

  Lajmi u kuptua dje kur çifti u kapën në kafiteritë e Ferizajt dhe për më tepër, bukuroshja durrsake i riktheu postimet nga shtëpia e Getit në një prej lagjeve elitare të Ferizajt, aty ku jetoi pas daljes nga Big Brother VIP, deri në ndarjen që fatmirësisht s’qe definitive.

  Por, lart e poshtë për të disatën herë po përflitet një shtatzëni e Vivit.

  Për më tepër, si ‘shkas’ u bë dora në bark dhe sakot e gjera që në media u kuptuan si sinjal që ajo po fsheh diçka.

  E përgjigjen më të mirë duket ta ketë dhënë sonte.

  Nga palestra e shtëpisë, jo në një kënd por në disa të tillë, Vivi i ka treguar top linjat e saj, përfshirë edhe barkun e sheshtë.

  A është kjo kundërpërgjigja e saj për portalet dhe ato që po përfliten prej tashmë disa javësh e që u riaktualizuan dje kur u kuptua ribashkimi?

  Presim e shohim…

  Dyfish n’plus me ArtMotion
  Nga Rubrika
  Vip03 Tetor 2023
  Jennifer Lopez ka folur së fundmi për procesin e lindjes dhe se si ndikoi në vetëbesimin e saj. Ndërsa merrte pjesë në...
  Vip03 Tetor 2023
  Gili, këngëtarja që i ka pushtuar zemrat e publikut prej vitesh, kohë pas kohe vjen me projekte të reja muzikore. Por, nuk...
  Vip03 Tetor 2023
  Eneda Tarifa do rikthehet në ekran në rolin e moderatores. Pas një pushimi të gjatë këngëtarja e njohur do të moderojë formatin...
  Të tjera
  Lajme03 Tetor 2023
  Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Hajrulla Çeku përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se artistja Doruntina Kastrati, kuratorja...
  Bota/Rajoni03 Tetor 2023
  Gjatë ditës së sotme, një autobus u rrëzua nga një mbikalim afër Venedikut. Autobusi raportohet se ka marrë flakë nga përplasja pranë...
  Lajme03 Tetor 2023
  Eurodeputetja holandeze Tineke Strik, ka hedhur kritika të ashpra ndaj Serbisë për sulmin terrorist në veri të Kosovës. Para deputetëve të Parlamentit...
  Kronika03 Tetor 2023
  Të shtëna me armë janë dëgjuar sonte në lagjen "Kodra e Trimave" në Prishtinë. Si pasojë e të shtënave janë plagosur dy...
  Vip03 Tetor 2023
  Jennifer Lopez ka folur së fundmi për procesin e lindjes dhe se si ndikoi në vetëbesimin e saj. Ndërsa merrte pjesë në...
  Lajme03 Tetor 2023
  Sipas kontratës kolektive ndërmjet SBAShK-ut dhe MAShTI-t të nënshkruar në vitin 2017, mësimdhënësëve të Kosovës u takojnë shpërblime jubilare dhe shtesa të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.