[wp-story]

Kronika

Vitiasi rrah vëllain dhe kunatën

Vitiasi rrah vëllain dhe kunatën
10:28 | 13 Shtator 2020

Dje në Viti është arrestuar një mashkull, pasi që ushtroi sulm fizik.

Një mashkull ka sulmuar fizikisht vëllain dhe bashkëshorten e vëllait, ku pas kësaj edhe u arrestua.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera