Lajme

Vidhet një shtëpi në Prizren

Vidhet një shtëpi në Prizren
10:17 | 14 Shtator 2020

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vjedhjes në Prizren, e ku në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se persona të pa njohur kanë depërtuar në një shtëpi duke marrë para të gatshme, raporton Front Online.

“Ankuesi mashkull kosovar raporton se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij, dhe dyshohet se kanë marrë para të gatshme. Njësit policore relevante kanë dalur në vendin e ngjarjes si dhe është njoftuar prokurori i shtetit”, thuhet në njoftim.

Rasti ka ndodhur ditën e diel, dhe është duke u hetuar./ Front Online

Shumë sport në platformën Artmotion, sezoni i ri në ligat më të forta të botës sjellë shumë ekskluzivitete

Të tjera