Kronika

Vidhen stoli ari dhe para të gatshme nga një shtëpi në Prizren

Vidhen stoli ari dhe para të gatshme nga një shtëpi në Prizren
10:44 | 21 Tetor 2021

Një “Vjedhje e rëndë” është raportuar së fundi nga Policia e Kosovës, raporton Front Online.

Viktima ka njoftuar se të dyshuarit të panjohur kanë hapur me forcë një dritare dhe përmes saj kanë depërtuar në shtëpinë e tij ku nga aty kanë vjedhur një sasi të arit dhe para.

Rasti është duke u hetuar nga njësite relevante.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në rrugën ‘Hysni Morina’ në Prizren.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera