[wp-story]

Kronika

Vidhen stoli ari dhe para në një shtëpi në Prugofc të Prishtinës

Vidhen stoli ari dhe para në një shtëpi në Prugofc të Prishtinës
09:56 | 22 Janar 2021

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Prugofc të Prishtinës.

Policia e Kosovës njofton se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e mashkullit kosovar dhe kanë vjedhur stoli ari dhe para të gatshme.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera