×
 • Kronika
 • Kronika

  Vidhen projektor e kompjuter në një shkollë të Prizrenit

  FrontOnline
  20 Qershor 2020

  Drejtori i shkollës së fshatit Lubinjë e Poshtme, në Prizren ka raportuar në Policinë e Kosovës, se persona të panjohur në shkollë kanë vjedhur dy projektor dhe një kompjuter.

  Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 02:40, ndërsa rasti është duke u hetuar.

  “Ankuesi mashkull kosovar (drejtor i shkollës së fshatit) ka raportuar se persona të panjohur në shkollë kanë vjedhur dy projektor dhe një kompjuter. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

  Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…
  Nga Rubrika
  Kronika03 Dhjetor 2023
  Policia ka pranuar një informatë se në një pompë derivatesh nga dy persona rë dyshuar po kryhet shit-blerje e substancave narkotike. Ata...
  Kronika03 Dhjetor 2023
  Policia Kufitare e Kosovës, më saktësisht stacioni policor kufitar në Merdar, gjatë realizimit të detyrave dhe autorizimeveligjore për menaxhim dhe kontroll të...
  Kronika03 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar për tetë raste të dhunës në familje. Shumica prej tyre janë sulme ndaj...
  Të tjera
  Kronika03 Dhjetor 2023
  Policia ka pranuar një informatë se në një pompë derivatesh nga dy persona rë dyshuar po kryhet shit-blerje e substancave narkotike. Ata...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Gjykata Themelore në Prishtinë sot ka caktuar masën e paraburgimit për një muaj ndaj Naim Murselit, Granit Plavës dhe Kushtrim Kokallës lidhur...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Familja e Liridona Ademajt, nëpërmjet një postimi në Facebook ka njoftuar se tashmë është marr vendimi që e ndjera të rivarroset në...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Osmani takon Von Der Leyen, diskutohet për afrimin e Kosovës me BE-në Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka takuar presidenten e Komisionit...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Rreth 80 për qind e atyre që jetojnë në Gaza u është dashur të largohen nga shtëpitë e tyre. Kështu thuhet në...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar. Ata kanë marrë vëmendje me historinë e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.