[wp-story]

Kronika

Vidhen pesë krerë dhi në Novobërdë

Vidhen pesë krerë dhi në Novobërdë
12:13 | 04 Shtator 2020

Pesë krerë dhi janë vjedhur ditën e mërkurë në fshatin Paralovë të Novobërdës.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 06:15.

“Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se persona të panjohur me përdorim force kishin depërtuar në stallën e bagëtive të tij, nga e cila kishin vjedhur pesë krerë dhi. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin”, thuhet në njoftim.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera