×
 • Kronika
 • Kronika

  Vidhen para të gatshme në pompë të derivateve në Graqanicë

  FrontOnline
  16 Nëntor 2021

  Në një pompë të derivate në fshatin Preoc të Graqanic është vjedhur një çantë ku kishte para të gatshme.

  Policia ka njoftuar se rasti është raportuar nga menaxheri i kësaj pompe.

  Sipas policisë i dyshuari është larguar në këmbë nga vendi i ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

  “Ankuesi mashkull kosovar, menaxher i një pompe derivatesh, ka raportuar se një i dyshuar mashkull ka hyrë në një nga zyrat e pompës dhe aty ka vjedhur një çantë në të cilën kishte para të gatshme. I dyshuari është larguar në këmbë nga vendi i ngjarjes. Rasti duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e policisë.

  Njoftimet nga KEDS, vendet që s’do të kenë rrymë nesër
  Nga Rubrika
  Kronika21 Korrik 2024
  Një aksident mes një automjeti dhe motoçiklete në rrugën “Tahir Sinani” në Prizren, ka lënë të lënduar rëndë një person. I lënduari...
  Kronika21 Korrik 2024
  1 mijë e 702 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 33...
  Kronika21 Korrik 2024
  Në Drenas është raportuar për një vetaksident. Si pasojë, janë lënduar tre persona, dhe po trajtohen në QKUK. “Vozitësi mashkull kosovar, me...
  Të tjera
  Lajme21 Korrik 2024
  Liridona Shala, bashkëshortja e Faton Hajrizit i cili u vra nga policia serbe, pas dyshimeve për vrasjen e një efektivi në Serbi,...
  Lajme21 Korrik 2024
  Shefja e diplomacisë kosovare, Donika Gërvalla Schwarz, ka reaguar pasi presidenti amerikan , Joe Biden, ka njoftuar për tërheqjen e tij nga...
  Lajme21 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka publikuar një video nga vizita e saj Akademinë Ushtarake Mbretërore Sandhurst në Mbretërinë e Bashkuar. Osmani...
  Lajme21 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka bërë të ditur se Universiteti i Prishtinës ka shënuar me ngritjen më të madhe dhe renditjen...
  Lajme21 Korrik 2024
  Artan Hajrizi, vëllai i Faton Hajrizit që u vra nga autoritete serbe ka njoftuar se nuk do të ketë të pame lidhur...
  Lajme21 Korrik 2024
  Presidenti amerikan, Joe Biden, ka njoftuar se është tërhequr nga kandidatura për t'u rizgjedhur në krye të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.