[wp-story]

Lajme

(Video) Momenti kur dorasi qëllon me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit

(Video) Momenti kur dorasi qëllon me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit
17:03 | 05 Shtator 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa minutash në Lagjen e Spitalit në kryeqytet.

Aty janë plagosur katër persona, një prej të cilëve dyshohet se ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Front Online ka siguruar videon nga momenti kur dorasi ka qëlluar me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit:

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera