[wp-story]

Kronika

Vetura zyrtare aksidentohet me dy vetura tjera civile, 7 të lënduar

Vetura zyrtare aksidentohet me dy vetura tjera civile, 7 të lënduar
13:57 | 09 Gusht 2019

Shtatë persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident që ka ndodhur dje në Klinë të Ulët.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur mes 3 veturave, shkruan lajmi.net, nga të cilat njëra ka qenë zyrtare.

Lëndime kanë pësuar pesë meshkuj, dhe dy femra.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor, ndërkaq që nuk dihet për detaje të tjera.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera