[wp-story]

Kronika

Vetura në Fushë Kosovë përfshihet nga flakët teksa ishte në lëvizje

Vetura në Fushë Kosovë përfshihet nga flakët teksa ishte në lëvizje
22:16 | 03 Gusht 2019

Në një nga rrugët e Fushë Kosovës, një veturë është përfshirë nga flakët.

Shkaqet që çuan deri tek ky aksident nuk dihen mirëpo sipas pamjeve nga vendi i ngjarjes, vetura ka qenë në lëvizje kur ka filluar të digjet.

Pasagjerët thuhet të kenë shpëtuar pa ndonjë lëndim ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalur ekipet policiore.

Aty janë mbledhur edhe një numër i madh i qytetarëve të cilët janë munduar t’i dalin në ndihmë shoferit dhe pasagjerëve të tjerë që ndodheshin në veturë. /FrontOnline

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera