Lajme

Vetura godet një person në Prishtinë

Vetura godet një person në Prishtinë
13:56 | 06 Maj 2021

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë, ku një automjet ka goditur një këmbësore.

Lajmin për Front Online e ka konfirmuar, zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, derisa ka njoftuar se si pasojë e aksidentit këmbësorja ka pësuar lëndime trupore, dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“Rreth orës 13:00, në rrugën Agim Ramadani në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku ku është përfshirë një automjet në lëvizje dhe një këmbësor. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori , i cili është dërguar për trajtim mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”./Front Online

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera