[wp-story]

Lajme

Vetura godet këmbësorin në Prishtinë, Policia jep detaje

Vetura godet këmbësorin në Prishtinë, Policia jep detaje
17:16 | 19 Shtator 2019

Në orën 16:30 minuta një veturë ka goditur një këmbësor në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bajram Kelmendi” në kryeqytet.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti  ka dhënë detaje rreth rastit.

“Rreth orës 16:30,në rrugën Bajram Kelmendi ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të një automjeti në lëvizje dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili eshte derguar per tretman mjekesor. Me rastin po merret njesiti i trafikut.” ka thënë Ahmeti për Gazeta Blic.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera