Lajme

Vetura bie nga kati i parkingut nëntokësor në Prishtinë

Vetura bie nga kati i parkingut nëntokësor në Prishtinë
19:57 | 25 Janar 2022

Një veturë sot ka rënë nga njëri prej kateve të një parkingu nëntokësor, që është i një ndërtese në lagjen “Lakrishtë” të Prishtinës.

Nga pamjet e publikuara nga vendi i ngjarjes, shihet se vetura ka rënë poshtë nga njëri kat i parkingut, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Policia ende nuk ka dalë me raport zyrtar rreth rastit.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera