[wp-story]

Lajme

Vetëvritet një person në Breslac të Gjilanit

Vetëvritet një person në Breslac të Gjilanit
20:15 | 19 Prill 2021

Një person ka kryer vetëvrasje sot në mesditë në fshatin Bresalc të Gjilanit, raporton Front Online.

Lajmin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Ai ka bërë të ditur se viktima është i gjinisë mashkullore dhe është shtetas i Kosovës, ndërkohë ende nuk dihet mosha dhe motivi pse ka kryer vetëvrasje.

“Po, mesditen e sotme një person është gjetur pa shenja jete në Bresalc të Gjilanit. Trupi i pajetë është dërguar për obduksion me urdhër të prokurorit. Viktima është mashkull, shtetas i Kosovës. Detaje të tjera nuk kemi për momentin”, tha Hashani.

 

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera