[wp-story]

Bota/Rajoni

Vetëvritet 59-vjeçari brenda në banesë në Durrës

Vetëvritet 59-vjeçari brenda në banesë në Durrës
14:05 | 15 Qershor 2020

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në qytetin e Durrësit. Sipas policisë, rreth orës 13:00 në lagjen nr.4, Durrës, në katin e 3-të të një pallati, në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë shtetasi E.R. 59 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera