[wp-story]

Lajme

Vetëvendosje: Veprimi i Arban Abrashit vepër penale, të veprojë policia e prokuroria

Vetëvendosje: Veprimi i Arban Abrashit vepër penale, të veprojë policia e prokuroria
23:11 | 27 Nëntor 2020

Anëtarja e LVV-së, Albulena Haxhiu, ka reaguar pas lajmit se Ministri i Infrastrukturës Arban Abrashi nuk ka respektuar masën e vetizolimit pas infektimit me koronavirus.

Haxhiu thotë se veprimi i tij është vepër penale dhe se Policia dhe Prokuroria duhet të veprojnë njësoj si dhe për qytetarët e tjerë.

Skandaloze:Arban Abrashi i infektuar me Covid në mbyllje të fushatës së LDK-së në Podujevë

Postimi i plotë:

Veprimi i Arban Abrashit përveç tjerash është vepër penale prandaj policia e prokuroria duhet t’i zbatojnë detyrimet ligjore njësoj sikur edhe për qytetarët tjerë!

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera