Lajme

Vetëvendosje mban sot konferencë për media

Vetëvendosje mban sot konferencë për media
08:07 | 20 Shtator 2020

Lëvizja Vetëvendosje do të mbajë sot konferencë për media.

Konferenca e këtij subjekti politik është paralajmëruar për të filluar nga ora 12:00.

Nga marrëveshjes e 4 shtatorit në Uashington, partia që udhëhiqet nga Albin Kurti, ka shtuar konferencat për media.

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera