Lajme

Vetaksident në Veternik, një person i lënduar

Vetaksident në Veternik, një person i lënduar
23:28 | 18 Maj 2021

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur para një ore në Veternik.

Rastin për Front Online e ka konfirmuar, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 22:30 në rrugën që qon për në Veternik, ka ndodhë një vetaksident trafiku. Si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti”, ka thënë Ahmeti.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera