Kronika

Vetaksident në Mitrovicë, lëndohen dy persona

Vetaksident në Mitrovicë, lëndohen dy persona
11:07 | 23 Mars 2020

Derisa ishte duke e drejtuar veturën e tij, një person nga Mitrovica ka shkaktuar vetaksident

Rasti ka ndodhur pasditen e së dieles në Mitrovicë, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

Si pasojë e aksidentit, dy pasagjëere kanë përfunduar me lëndime trupore.

“Vozitësi mashkull kosovar me veturë nga pa kujdesia ka shkaktuar vetë aksident trafiku. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar dy pasagjeret femra kosovare, njëra e mitur”, thekson raporti

Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera