[wp-story]

Kronika

Vetaksident në Gjakovë, dyshohet se shoferin e zuri gjumi

Vetaksident në Gjakovë, dyshohet se shoferin e zuri gjumi
22:22 | 06 Shtator 2019

Një veturë e tipit “Audi”, është vetaksidentuar në qendër të Gjakovës, pasi shoferi ka humbur kontrollin mbi timonin dhe ka goditur shtyllën elektrike.

Dyshohet se shoferin e ka zënë gjumi gjatë ngasjes së automjetit.

Përveç dëmeve materiale nuk dihet për pasoja në njerëz.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera