[wp-story]

Kronika

Vetaksident në autostradën Prishtinë-Hani i Elezit

Vetaksident në autostradën Prishtinë-Hani i Elezit
11:24 | 04 Nëntor 2019

Sot në orët e paradites është raportuar se një veturë është përfshirë në një vetaksident trafiku.

Ky vetaksident, sipas policisë, ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Hani i Elezit.

“Njësitet policore kanë dalë në vendngjarje si dhe është njoftuar ekipa mjekësore”, ka thënë për Indeksonline, Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës.

Policia e Kosovës apelon tek të gjithë qytetarët që të kenë kujdes më të shtuar në trafik, tani në këto kushte atmosferike me të reshura./Front Online/

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera