[wp-story]

Kronika

Vet-aksident, një person i vdekur

Vet-aksident, një person i vdekur
10:46 | 05 Tetor 2020

Një person ka vdekur si pasojë e një vet-aksidenti me makinë në Ferizaj, transmeton Front Online

Sipas Policisë së Kosovës, viktima ishte pasagjerë në veturë, ndërsa vozitësi ka pësuar lëndime dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

 

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar me veturën e tij, në rrethana të panjohura është vet-   aksidentuar. Si pasojë e aksidentit, vozitësi ka pësuar lëndime dhe është dërguar në QKUK, ndërsa pasagjeri mashkull kosovar ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në obduksion”, thuhet në raportin e policisë.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera