[wp-story]

Kronika

Vet-aksident në Gjilan, ngasësi kishte qenë në ndikimin e alkoolit

Vet-aksident në Gjilan, ngasësi kishte qenë në ndikimin e alkoolit
09:40 | 15 Shtator 2020

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një vet-aksident ka ndodhur në Gjilan, transmeton Front Online.

Sipas policisë. ngasësi kishte qenë nën ndikimin e alkoolit.

Njoftimi i Policisë:

Gjilan 14.09.2020 – 01:30. Ka ndodhur një vet-aksident trafiku me ngasës mashkull kosovar. Ngasësi pasi që ishte nën ndikim të alkoolit, ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe si pasojë e aksidentit pëson lëndime trupore për çka edhe i është ofruar tretman mjekësor e me pas është liruar për në shtëpi.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera