Lajmi i fundit
[wp-story]

Bota/Rajoni

Vështirësohet qarkullimi në Shqipëri, shiu vërshon rrugët

Vështirësohet qarkullimi në Shqipëri, shiu vërshon rrugët
22:44 | 03 Nëntor 2019

Reshjet e shiut këtë të dielë kanë shkaktuar përmbytje në jug të vendit, veçanërisht në qytetin e Sarandës.

Si pasojë një sërë rrugësh janë bllokuar.

Uji ka vërshuar në rrugë duke vështirësuar qarkullimin e automjeteve, ndërkohë që reshjet pritet të vijojnë gjatë mbrëmjes dhe ditës së nesërme./Front Online/

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera