Vip

Vesa Smolica pozon nudo për ditëlindjen e 31-të

Vesa Smolica pozon nudo për ditëlindjen e 31-të
16:10 | 07 Dhjetor 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica, feston sot (e martë) ditëlindjen.

Ajo mbush plot 31 vite jetë, gjersa ka nisur karrierën në moshë të re duke sjell kështu një sërë projektesh të suksesshme.

Për përvjetorin e radhës, artistja ka realizuar një fotosesion të mahnitshëm teksa pozon gjysmë e zhveshur në pjesën e sipërme.

Biondja shfaqet në top formë në një palë geta rrjetë të zeza e me një kurorë të zezë në kokë.

Të shumta kanë qenë reagimet në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit, të cilët e kanë uruar me fjalë nga më të ndryshmet.

Vesa në vitin 2006 ishte finaliste e spektaklit të famshëm, “Gjeniu i vogël 2”.

Smolica numëron disa këngë si: “N’shpirt”, “Njësoj”, “Kaj”, “Jena Na”, “Tjetra”, “Mbret i tradhtisë” etj.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera