Lajmi i fundit
[wp-story]

Lajme

Vendoset edhe një tunel dezinfektues në Prishtinë

Vendoset edhe një tunel dezinfektues në Prishtinë
13:03 | 16 Qershor 2020

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se është vendosur edhe një tunel dezinfektues në kryeqytet

Ahmeti ka shkruar në Facebook se tuneli dezinfektues është vendosur në qendrën e pestë të mjekësisë familjare.

“Qendra e pestë e mjekësisë familjare u bë me tunel dezinfektues. Jemi të përkushtuar që bashkë me ju ta kalojmë këtë periudhë, andaj ju lusim për kujdes të shtuar dhe respektim të masave. Falënderojmë Humanity First për donacion”, ka shkruar Ahmeti

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera