[wp-story]

Lajme

Vendosë Kryesia: Seanca për votimin e Qeverisë “Hoti” mbahet të mërkurën në orën 11:00

Vendosë Kryesia: Seanca për votimin e Qeverisë “Hoti” mbahet të mërkurën në orën 11:00
10:51 | 02 Qershor 2020

Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka vendosur që seanca për votimin e Qeverisë “Hoti” të mbahet të mërkurën me 3 qershor në orën 11:00, raporton Front Online.

Burime të Front Online brenda Kryesisë kanë treguar se seancë do të ketë edhe më 4 qershor.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera