[wp-story]

Kronika

Vëllezërit nga Malisheva bëhen llom me shufra metalike

Vëllezërit nga Malisheva bëhen llom me shufra metalike
09:59 | 13 Shkurt 2020

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person,  pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij duke e goditur me shufër

Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera