[wp-story]

Kronika

Vëllai rrah motrën në Vushtrri

Vëllai rrah motrën në Vushtrri
13:25 | 31 Korrik 2020

Dje në Vushtrri u raportua për një rast të dhunës në familje.

Policia ka treguar se një femër ka raportuar në polici se është rrahur nga vëllau i saj,

I dyshuari pas lajmërimit të rastit është intevsituar, teksa me vendim të prokurorit është liruar.

Nuk dihet nëse viktima në këtë rast ka pësuar lëndime trupore.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera