[wp-story]

Lajme

Vëllai i Vasfije Krasniqit i bën të qaj të gjithë kur tregon rastin e motrës

Vëllai i Vasfije Krasniqit i bën të qaj të gjithë kur tregon rastin e motrës
07:55 | 04 Nëntor 2019

Vasfije Krasniqi viktima e dhunës seksuale në luftën e Kosovës e cila u dhunua nga paramilitaret serb, ishte mysafirë në emisionin “Kojshia Show” bashkë me vëllain e saj Nafi Krasniqi.

Nafiu në mes dhimbjeve e lotëve tregoi se si e përjetuan rastin familja.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera