[wp-story]

Lajme

Veliu:Topi te VV, po presim zgjidhje funksionale

Veliu:Topi te VV, po presim zgjidhje funksionale
13:29 | 13 Janar 2020

Nënkryetari i LDK-së Agim Veliu në një përgjigje të shkurtër para mediave ka thënë se  po presin zgjidhje funksionale nga Vetëvendosjes dhe se do të presin derisa ta marrin atë zgjidhje.

Veliu tha nuk mund të flas për ofertën e Kurtit pasi ajo nuk është shqyrtuar në organet e LDK-së.

Përndryshe sot në selinë e VV-së ka qenë edhe ambasadori Kosnet dhe Wolker./Front Online/

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera