[wp-story]

Vip/Kultura

Vedati romantik, i bën këtë befasi gruas pas lindjes së vajzës

Vedati romantik, i bën këtë befasi gruas pas lindjes së vajzës
13:33 | 21 Nëntor 2020

Vedati u tregua romantik me veprimin e fundit.

Vedat Muriqi ka pak ditë që u bë baba për herë të dytë, bashkëshortja e tij solli në jetë një vajzë.

Lajmin e kanë konfirmuar çifti me anë të disa postimeve në Instagram, ku edhe sollën fotografitë e para të foshnjës së sapolindur.

Me postimin e fundit, bashkëshortja e Vedatit, Edibja tregoi befasinë që ia bëri Vedati, i cili i dërgoi asaj një buqetë me trëndafila.

“Faleminderit, gruaja ime e dashur, për dashurinë dhe mundin tënd”, shkruan Vedati në letrën që ia dërgoi me lule gruas.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera