[wp-story]

Lajme

“Vdiq edhe zemra jeme pa ty”, fjalët prekëse të babait për djalin 15-vjeçar që ia vranë sot në Prizren

“Vdiq edhe zemra jeme pa ty”, fjalët prekëse të babait për djalin 15-vjeçar që ia vranë sot në Prizren
22:21 | 18 Janar 2021

Në ditën e parë të gjysmëvjetorit të dytë shkollor u vra me thikë L.B., 15 vjeç, nga një bashkëmoshatar i tij në Prizren.

Policia njoftoi se i riu ndërroi jetë pasi nuk arriti t’i bëntë ballë plagëve të shkaktuara nga mjeti i mprehtë-thika.

Babai i tij përmes një postimi në Facebook ka shkruar edhe disa fjalë shumë prekëse për djalin e tij.

Postimi i plotë:

Të Allahut jemi dhe te ai dot kthehemi

Inshalla Biri jem zoti na takon në xhenet

Se vdiq edhe Zemra jeme paty o shpirti babit

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera