[wp-story]

Lajme

Vdes vogëlushja nga Lipjani që kishte pësuar aksident me veturë muajin e kaluar

Vdes vogëlushja nga Lipjani që kishte pësuar aksident me veturë muajin e kaluar
20:48 | 19 Nëntor 2020

Vogëlushja nga fshati Krojmir i Lipjanit ka vdekur sot pas një aksidenti me makinë që kishte pësuar muajin e kaluar.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i PDK-së në Lipjan, Hyzer Rizani përmes një postimi në Facebook.

“E nderuara familje Meta,Me dhembje të thellë morëm lajmin për humbjen e jetës së më të dashures suaj, Vlora Meta. Vajzat e sjellshme si Vlora gjithmonë lënë pas vetes dhembje, prandaj veprat e saj si nxënëse dhe vajzë shembullore lënë kujtime të mira.

Ju lutem që në emër timin dhe të familjes t’i pranoni ngushëllimet më të sinqerta!”, ka shkruar Rizani.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera