Bota/Rajoni

Vdes shqiptari 30-vjeçar nga një aksident i rëndë trafiku

Vdes shqiptari 30-vjeçar nga një aksident i rëndë trafiku
23:29 | 20 Qershor 2020

Një 30-vjeçar ka vdekur si pasojë e një aksidenti të rëndë që është shënuar në aksin rrugor Hot i Ri-Postrribë, ku një mjet “Volkswagen” është aksidentuar me një tjetër automjet tip “Mercedes Benz”.

Sipas informacioneve të para nuk dihet ende identiteti i viktimës, raportojnë mediat e Shqipërisë.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton për sqarimin rrethanave e aksidentit.

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera