[wp-story]

Kronika

Vdes njëri prej të lënduarve në aksidentin e djeshëm në Lipjan

Vdes njëri prej të lënduarve në aksidentin e djeshëm në Lipjan
14:50 | 07 Shtator 2019

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në Lipjan.

Policia raporton se i dyshuari përderisa ishte duke drejtuar veturën me targa lokale, duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes, është aksidentuar me një veturë tjetër me targa lokale që drejtohej nga viktima tjetër.

Si pasojë e aksidentit të dy drejtuesit pësojnë lëndime trupore dhe janë dërguar ne QKUK për tretman mjekësor, ku viktima si pasojë e lëndimeve të rënda ndërron jetë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion ndërsa, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje./Front Online/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera