[wp-story]

Kronika

Vdes një punëtor i ndërtimit në Milloshevë

Vdes një punëtor i ndërtimit në Milloshevë
20:20 | 05 Nëntor 2019

Një punëtor i një firme ndërtimore ka vdekur si pasojë i vetaksidentimit.

Personi në fjalë rreth 60 vjeç ka punuar si shofer i betonjerës në këtë kompani. Rasti ka ndodhur në Milloshevë.

Sipas informacioneve nga vendi i ngjarjes, ai ka rrëshqitur nga kamioni i betoni dhe ka vdekur./Front Online/

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera