Lajme

Vdes një polic në një aksident trafiku në rrugën Mitrovicë -Zveçan

Vdes një polic në një aksident trafiku në rrugën Mitrovicë -Zveçan
18:59 | 28 Shtator 2022

Një zyrtar i policisë ka vdekur në një aksident trafiku.

Rasti ka ndodhur në rrugën Mitrovicë -Zveçan.

Këtë e ka konfirmuar për Klankosova zëdhënësi i policisë për Mitrovicën e Veriut Bane Radoviq.

Nuk dihet nëse viktima ishte në detyrë zyrtare në momentin e aksidentit.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera