[wp-story]

Lajme

Vdes një person në shtëpinë e të moshuarve në Istog

Vdes një person në shtëpinë e të moshuarve në Istog
09:56 | 19 Prill 2021

Policia e Kosovës raporton se në shtëpinë e të moshuarve ”Për Komunitete” kishte vdekur një person mashkull, banor i kësaj shtëpie.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore si dhe mjeku kujdestar i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Lidhur me rastin është deklaruar stafi i qendrës si dhe vajza e viktimës të cilët kanë deklaruar se viktima ka vuajtur nga disa sëmundje. Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera