Bota/Rajoni

Vdes një 12 vjeçar nga të shtënat në Atlanta, pesë persona plagosen

Vdes një 12 vjeçar nga të shtënat në Atlanta, pesë persona plagosen
12:03 | 28 Nëntor 2022

Një 12-vjeçar ka vdekur dhe pesë të tjerë kanë mbetur të plagosur pas të shtënave në Atlanta.

Departamenti i Policisë ka njoftuar se një mosmarrëveshje natën e së shtunës u përshkallëzua në të shtëna me armë zjarri, transmeton Klankosova.tv.

Të shtënat ndodhën rreth orës 20:00 kur një grup njerëzish u shoqëruan nga prona e qendrës tregtare në Stacionin Atlantik nga zyrtarët e policisë së Atlantës.

KEDS fillon pilot projektin për inspektimin e rrjetit elektrik me dron

Të tjera