[wp-story]

Lajme

Vdes nga COVID-19 vëllai i Smajl Latifit, kryetarit të Rahovecit

Vdes nga COVID-19 vëllai i Smajl Latifit, kryetarit të Rahovecit
14:14 | 01 Gusht 2020

Sot ka vdekur nga koronavirusi vëllai i Smajl Latifit, kryetarit të komunës së Rahovecit.

Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook anëtari i AAK-së njëherit bashkëpartiku i Latifit, Muharrem Nitaj.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai. Ka qene i prekur me covid 19.
Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime!”, ka shkruar ai.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera