Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdes në rrethana të paqarta një femër në Dobrushë të Istogut

  FrontOnline
  12 Gusht 2020

  Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur dje në fshatin Dobrushë të Istogut.

  Siç ka shpjeguar policia e Kosovës në raportin 24 orësh, viktima e gjinisë femërore është dërguar në QKMF pa shenja jete.

  Viktima në Qendër të Mjekësisë Familjare është dërguar nga familjarët e saj.

  Vdekja e viktimës është konstatuar nga mjeku kujdestar.

  Me vendim te prokurorit trupi i pa jete e viktimës dërgohet ne IML për obduksion.

  KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Lajme05 Qershor 2023
  Lista Serbe, partia më e madhe e serbëve në Kosovë, ka thënë të hënën se do të marrë pjesë në zgjedhje, që...
  Lajme05 Qershor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot do t’i presë në takim emisarin e posaçëm të BE-së Miroslav Lajçak dhe atë të SHBA-së,...
  Lajme05 Qershor 2023
  Në ditën e njëmbëdhjetë të protestës, protestuesit në komunat veriore të vendit, Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, kanë filluar të mblidhen edhe...
  Të tjera
  Vip04 Qershor 2023
  Fituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito janë pjesë e dasmës së Elgit Dodës dhe Klea...
  Lajme04 Qershor 2023
  Të dërguarit amerikan dhe evropian për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar dhe Miroslav Lajçak pritet të qëndrojnë të hënën në Beograd dhe të...
  Lajme04 Qershor 2023
  Komuna e Prishtinës tash e një vit është duke punuar rreth planit të sigurisë së shkollave në kryeqytet. Drejtuesit e shkollave e...
  Lifestyle04 Qershor 2023
  Me ngrohjen e motit, njerëzit shpenzojnë kohë duke qëndruar në natyrë, por shumë syresh ankohen për alergjinë nga dielli. Alergjia nga dielli...
  Bota/Rajoni04 Qershor 2023
  Një tjetër krim i rëndë në familje ka ndodhur në Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.10, Korçë, ku burri ka goditur...
  Lajme04 Qershor 2023
  Ka kohë të gjatë që merret me bujqësi. Jonuz Zeqiri nga fshati Hallaq i Madh i komunës së Lipjanit, përpiqet që vit...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.