Lajme

Vdes në moshë të re ish-gazetarja dhe aktorja e teatrit Teutë Tmava

Vdes në moshë të re ish-gazetarja dhe aktorja e teatrit Teutë Tmava
11:58 | 05 Korrik 2022

Ka vdekur ish-gazetarja dhe aktorja e teatrit “Qëndresa” në Fushë Kosovë, Teutë Tmava.

Lajmin e ka bërë të ditur Ali Topalli në Facebook-un e tij.

Postimi i tij i plotë:

 

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera