Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdes miku i Ramush Haradinajt

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Ish-kryeministri e kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se ka vdekur një mik i tij.

  Lajmin e ka bërë të ditur Haradinaj në Facebook.

  “Lamtumirë miku im Agim Llalloshi. Bashkëndjej dhembjen me familjen dhe të gjithë ata që e njohën”, ka shkruar Haradinaj.

  Përfito FALAS një pushim për çift në Budva
  Nga Rubrika
  Lajme29 Mars 2023
  Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, gjatë aktiviteteve që po zhvillohen në Samitin e dytë për Demokraci, mori pjesë në panelin me temë...
  Lajme29 Mars 2023
  Ish-gjyqtari i Gjykatës Kushtetuese, Kadri Kryeziu, vlerëson se gjyqtarët dhe prokurorët në Kosovë janë të nivelit evropian. Kryeziu, në Rubikon në Klan...
  Lajme29 Mars 2023
  Kryeministri Kurti në emisionin Debat Plus ka folur për vendimin e Gjykatës Kushtetuese pasi e shpalli të pavlefshëm Ligjin për Ndryshimin dhe...
  Të tjera
  Lajme29 Mars 2023
  Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksident që ka ndodhur në fshatin Gllarevë të Klinës. Në aksident ishin të përfshira...
  Lajme29 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka kritikuar marrëveshjen e vitit 2013 në mes të Kosovës dhe të Serbisë dhe shton se pak...
  Lajme29 Mars 2023
  Nuk u bind që të nënshkruaj marrëveshje me Kosovën në Bruksel, e as në Ohër të Maqedonisë së Veriut. Për këto veprime,...
  Lajme29 Mars 2023
  Në pjesën veriore të Mitrovicës Serbia për një kohë të gjatë ka nxitur serbët ta bojkotojnë çdo obligim ndaj institucioneve të Kosovës....
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Klerikët e krishterë ortodoksë kanë refuzuar të largohen nga Kievi, pavarësisht se qeveria ukrainase planifikoi dëbimin e qindra priftërinjve, murgjve dhe studentëve....
  Lajme29 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, për herë të parë në një intervistë për Radiotelevizionin Dukagjini, ka treguar se kush është ekipi që...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.