Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdes këshilltari komunal i Istogut

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Këshilltari komunal i Istogut Labinot Aliaj ka vdekur sot në orët e mëngjesit.

  Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë dhe miqtë të tij, të cilët shprehën ngushëllime për familjen e të ndjerit. Në mesin e tyre ishte edhe deputeti i AAK-së, Bekë Berisha.

  Berisha përmes një postimi në Facebook tha se Labinoti ishte një djalë i mrekullueshëm.

  “Lajm i hidhur ketë mëngjes , paska ndërruar jetë Labinot S Aliaj asambleist në komunën e Istogut
  Një djalë i mrekullueshëm . Ngushëllime familjes farefisit dhe shokëve”, ka shkruar Berisha.

  Dyfish n’plus me ArtMotion
  Nga Rubrika
  Lajme25 Mars 2023
  Një objekt ka marrë flakë në qytetin e Pejës. Lidhur me rastin për Front Online ka folur edhe zëdhënësi i Policisë së...
  Lajme25 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës ka përkujtuar tre aktivistët e vrarë të Kosovës më 24 dhe 25 mars në vitin 1999 nga forcat serbe....
  Kronika25 Mars 2023
  Një person është arrestuar të premten në fshatin Loxhë të Pejës, pasi dyshohet se ka kanosur dy zyrtarë të KEDS-it, të cilët...
  Të tjera
  Lajme25 Mars 2023
  Kategoria e pensionistëve në vendin tonë po vazhdon të mbetet sfidë në vete. Pensionet e tyre janë më të ultat në rajon....
  Bota/Rajoni25 Mars 2023
  Një adoleshente, e cila u dogj e gjallë nga ish-partneri, dha frymën e fundit në spitalin ku po kurohej, pas pesë ditësh...
  Vip25 Mars 2023
  Vitin 2017, Luiz Ejlli dhe Rezarta Smaja morën pjesë në Festival me këngën ‘Ra një yll’ me tekst nga Agim Doçi. Ajo...
  Lajme25 Mars 2023
  Ikja e profesionistëve shëndetësor, inflacioni shumë i lartë e ndërprerja e investimeve kapitale, janë disa nga dështimet që i përmendin Partia Demokratike...
  Kronika25 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili kishte vjedhur 63 drita solare në lagjen Jusuf Gërvalla në Prishtinë. Rastin në...
  Kronika25 Mars 2023
  Një person është arrestuar pasi ishte i kërkuar nga Policia e Kosovës për ngacmim. Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.